spacer
slika15.jpgslika12.jpgslika10.jpgslika08.jpgslika01.jpgslika09.jpgslika05.jpgslika14.jpgslika07.jpgslika06.jpgslika04.jpgslika02.jpgslika11.jpgslika03.jpgslika13.jpg
AKCIJA

IZ KSS

REZULTATI PRVOG DELA PRVENSTVA SUPER SRBIJE-MUŠKI PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - PIONIRKE PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - PIONIRI PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - KADETKINJE PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - KADETI PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - JUNIORKE PREUZMI
REZULTATI POJEDINAČNOG PRVENSTVA SRBIJE - JUNIORI PREUZMI

Podmladak okićen medaljama u Banji Junaković

PIONIRKE PIONIRI
   
KADETKINJE KADETI
   
JUNIORKE JUNIORI

Kuglanje

 

Podmladak okićen medaljama u Banji Junaković

 

BANjA JUNAKOVIĆ, 15. decembar (Info centar).- Srpski kuglaški podmladak borio se minulog vikenda za medalje na Šamionatima Srbije u pionirskoj, kadetskoj i juniorskoj konkurenciji u Banji Junaković.

Dvostruki šampioni, pojedinačno i za kombinaciju postali su junior Radovan Vlajkov (Banat, Zrenjanin), juniorka Nina Kaćanski (Vojvodina, Bačko Gradište), kadet Bojan Kličarić (Crvena zvezda), pionir Vuk Boškov (Banat) i pionirka Brigita Zolnai (Jedinstvo, Novi Bečej).

U dve kategorije medalje su osvajili Sanela Milosav iz zrenjaninskog Kristala (druga u kombinaciji za juniorke i dva puta druga – kombinacija i pojedinačno za kadetkinje) i Alen Kujundžić (Crvena zvezda) koji je drugi pojedinačno za juniore i još dva puta drugi za kadete (pojedinačno i kombinacija).

Najuspešniji klub je zrenjaninski Banat sa šest medalja, pet zlatnih i bronzanom: po dve najsjajnije osvojili su junior Radovan Vlajkov i pionir Vuk Boškov i jednu kadetkinja Vesna Boškov, koja ima i bronzu. Sedam medalja ima Crvena zvezda, ali manje najsjajnijih: dve zlatne pripale su Bojanu Kličariću, tri srebrne Alenu Kujundžiću i dve bronzane Igoru Kovačiću.

Rezultati, Šampionat Srbije, juniori, pojedinačno: 1. Radovan Vlajkov (Banat) 638, 2. Alen Kujundžić (C. zvezda) 629, 3. Igor Kovačić (C. zvezda) 628. Kombinacija: 1. Vlajkov 1.245 (prvo bacanje 607, drugo 638), 2. Kovač 1.244 (633 i 611), 3. Kovačić 1.236 (608 i 628).

Juniorke, kombinacija: 1. Nina Kaćanski (Vojvodina, Bačko Gradište) 1.177 (580 i 597), 2. Hermina Lukač (Pionir) 1.130 (585 i 545), 3. Maja Đukić (Radnički, NS) 1.111 (606 i 505). Pojedinačno: 1. Kaćanski 597, 2. Sanela Milosav (Kristal) 561, 3. Lukač 545.

Kadeti, kombinacija: 1. Bojan Kličarić (C. zvezda) 1.211 (602 i 609), 2. Alen Kujundžić (C. zvezda) 1.186 (589 i 597), 3. Marko Antić (Srem, Ruma) 1.185 (592 i 593). Pojedinačno: 1. Kličarić 609, 2. Kujundžić 597, 3. Antić 593.

Kadetkinje, kombinacija: 1. Angela Zolnai (SPC Vojvodina) 1.118 (565 i 553), 2. Sanela Milosav (Kristal) 1.103 (548 i 555), 3. Vesna Boškov (Banat) 1.092 (525 i 567). Pojedinačno: 1. Vesna Boškov 567, 2. Sanela Milosav 555, 3. Brigita Zolnai 553.

Pioniri, kombinacija: 1. Vuk Boškov (Banat) 1.087 (530 i 557), 2. Sebastijan Molnar (Jedinstvo, Novi Bečej) 1.076, 3. Mark Balint (Senta Visa prom) 994 (460 i 534). Pojedinačno:1. Vuk Boškov 557, 2, Molnar 555, 3. Balint 534.

Pionirke, kombinacija: 1. Brigita Zolnai (Jedinstvo) 1.055 (510 i 545), 2. Marina Ristić 1.012 (481 i 531), 3. Tanja Petrović (obe PPT Trstenik) 907 (447 i 460). Pojedinačno: 1. B. Zolnai 545, 2. Ristić 531, 3. Petrović 460.