spacer
slika15.jpgslika12.jpgslika10.jpgslika08.jpgslika01.jpgslika09.jpgslika05.jpgslika14.jpgslika07.jpgslika06.jpgslika04.jpgslika02.jpgslika11.jpgslika03.jpgslika13.jpg
AKCIJA

IZ KSS
DRŽAVNA PRVENSTVA ZA SENIORKE I SENIORE
PREGLED OSVAJAČA MEDALjA SEZONA 2014/2015
PREUZMI
DRŽAVNA PRVENSTVA ZA SENIORKE I SENIORE
PREGLED OSVAJAČA MEDALjA SEZONA 2013/2014
PREUZMI
EKIPNI PRVACI SRBIJE 2010-2015 SENIORKE PREUZMI
EKIPNI PRVACI SRBIJE 2010-2015 SENIORI PREUZMI
KUP SRBIJE REZULTATI FINALA 2005-2015 SENIORKE PREUZMI
KUP SRBIJE REZULTATI FINALA 2005-2015 SENIORI PREUZMI
SUPER LIGA SRBIJE 2014/2015 SENIORI PREUZMI
   
ZAVRŠEN PRELAZNI ROK - IZVEŠTAJ
PREUZMI
KALENDAR TAKMIČENJA ZA 2015/2016 GODINU PREUZMI
   

Juhas u Beogradu, Zavarko u Jedinstvu

 

BEOGRAD, 16. jul (Info centar).- Prelazni rok u Kuglaškom savezu Srbije je završen i sudeći prema za sada još nezvaničnim izveštajima, bio je ne mnogo plodan, ali ne i manje – interesantan. U registracionom centru Beograd prijavljeno je 12 prelazaka kuglašica i deset kuglaša, u registracionom centru Novi Sad šest kuglašica i 38 kuglaša.

Dvojne registacije za mlade kuglašice i kuglaše dobilo je devetoro iz centra Beograd (dve takmičarke i sedam takmičara) i 11 kuglaša iz centra Novi Sad.

Šampion Beograd, koji je ostao bez Igora Kovačića (otišao u mađarski Segedin), doveo je Sašu Juhasa iz Crvene zvezde.

Nekadašnja reprezentativka Roža Pisar, dugo godina prvotimka Pionira, u novoj sezoni igraće za beogradski Pobednik koji debituje u superligaškom društvu.

Novi superligaš Jedinstvo iz Novog Bečeja u sezoni 2015-2016. angažovao je četiri igrača, među njima i Čabu Zavarka mlađeg brata najboljeg kuglaša sveta Vilmoša Zavarka, koji je prešao iz Vojvodine iz Bačkog Gradišta. U Jedinstvo su došli i Mane Zrnić iz Džambo investa, Dušan Pejin i Ervin Komaromi koji će igrati na dvojno i za Vojvodinu (Novi Sad).

Ostali prelasci – registracioni centar Beograd – kuglaši - Meraklije Niš: Edo Crnalić, Dragan Rašić (obojica iz Niš puta) i Dragan Stamenković (iz Čaira – Niš).

Crvena zvezda: Želislav Jakab (iz Doline, Padina) i Marko Vujović (iz Hercegovca – Bileća, nedostaje međunarodna dozvola).

Tehnohemija: Duško Ilić (iz Niš puta).

Čair Niš: Milan Martinović (iz Niš puta).

Čačak: Miloš Milojević (iz Car Lazara, Kruševac).

Kragujevac: Milan Tojagić (iz Pak prometa, Kragujevac).

Kuglašice - Niš put: Ljubica Bajin, Nevena Đorđević, Nataša Milić, Lalica Milojković, Nevena Mitić, Slađana Nikolić (sve iz Putara Niš).

Singidunum Beograd: Nevana Antić, Jasna Martinović i Vesna Janković (sve iz Pobednika).

Pobednik Beograd: Roža Pisar i Stela Čapo (obe iz Pionira) i Gordana Rogić (iz Singidunuma)

Dvojne registracije – kuglašice, Singidunum Beograd: Kristina Ljubenković

i Gordana Rogić (obe iz Pobednika).

Kuglaši – Šumadija, Kragujevac: Nikola Laketić i Stefan Paločević (obojica iz Kragujevca).

Dolina Padina: Mihal Garafijat i Želislav Jakab (obojica iz C. zvezde).

Spartak 024: Bojan Kličarić (iz Crvene zvezde).

Tehnohemija Beograd: Mateja Šakić (iz Beograda).

Ostali prelasci – registracioni centar Novi Sad– kuglaši – Džambo invest Novi Sad: Bojan Vukić (iz Radničkog NS), Radivoj Đurić (iz Spartaka 024).

Spens, Novi Sad: Damir Basta, Željko Grbić i Igor Kiso (iz Radničkog, NS), Ranko Milaković i Rajko Rajak (iz Džambo investa) i Siniša Pejčić (iz Petrovaradina).

Kristal Zrenjanin: Stevan Oluić (iz Džambo investa)

„13. maj“ Novi Sad: Velimir Joković (iz Aluminijuma, Crna Gora), Borislav Ranisavljev (iz Džambo investa).

„Veteran VMV“ Vrbas: Mladenko Čavić, Miroslav Raičević, Veroljub Višković, Slavko Sekulović (svi iz Poleta), Dragan Mitić i Vladan Zahorjanskin (iz Vrbasa), Žolti Kiš (iz Poleta – nije još registrovan, nema ispisnicu).

Petrovaradin: Momir Ilinčić (iz NS 1932).

Polet Sombor: Velibor Radović (PPT Trestenik), Vladimir Jevtić (iz Partizana), Milan Pilipović (iz Junakovića, Prigrevica) i Dejan Trifunović (iz Niš puta).

Radnički Novi Sad: David Lainščak (iz Sente Visa prom).

Jadran Golubinci: Dragan Vukelić (iz Crvene zvezde), Miodrag Pavlović (iz Železničara).

Bečej: Zoltan Molnar (iz Jedinstva).

Hajduk Kula: Mirko Bakić (iz Poleta).

Vojvodina (NS): Čedo Dragičević (iz NS 1932) i Igor Nikolić (Ibar, Kraljevo).

Kordun Kljajićevo: Rade Šušnjar (iz Kljajićeva).

NS 1932: Miroslav Peško (iz Petrovaranina).

Dunav: Goran Vekić (iz Poleta – nije još registrovan, nema ispisnicu).

Golubinci: Vladimir Jevtić i Nebojša Matijević (obojica iz Jadrana Golubinci).

Kuglašice – Vojvodina Novi Sad: Milica Šović (iz NS 1932), Angela Zolnai (iz Jedinstva – nije još registrovana, nema ispisnicu).

Jedinstvo Novi Bečej: Jelena Salkai (iz „Toze Marković, Kikinda).

Džambo invest: Jelena Jokić i Ljiljana Sretić (obe iz Vojvodine, NS), Sretićeva nije još registrovana, nema ispisnicu.

Kristal Zrenjanin: Anja Strajački (iz Banata)

Dvojne registracije- Spartak 024 Subotica: Bojan Kličarić (C. zvezda), David Lainščak (Radnički, NS).

NS 1932: Čedo Dragičević (Vojvodina NS).

Junaković Prigrevica: Alen Kujundžić, Nemanja Musulin (obojica Spartak 024) i Nemanja Balać (Apatin).

Dolina Padina: Želislav Jakab i Mihal Garafijat (obojica Crvena zvezda).

Sloven Ruma: Marko Antić (C. zvezda).

Vojvodina NS: Dušan Pejin i Ervin Komaromi (iz Jedinstva).